TARSUS GÜNDEM

ERTUĞRUL BODUR’DAN İDDİALARA CEVAP.!

ERTUĞRUL BODUR’DAN İDDİALARA CEVAP.!
169 views
06 Ocak 2016 - 13:34

Tarsus Mhp İlçe Başkanı Ertuğrul Bodur gazetemiz aracılığı ile gündeme getirdiğimiz eleştirilere yine gazetemiz aracılığı ile cevap verdi.  Kamu oyundan gizlediğimiz, partimizi kötü olayların içine çekeceğimiz hiçbir işimiz yoktur,  birlik ve beraberlik içinde herkesi kucaklamaya devam edeceğiz,dedi.

 

Gazetemizin internet adresi ve basılı yayın organlarından Mhp tabanında Ertuğrul Bodur rahatsızlığı haberimize içtenlikle cevap veren Bodur , Basının yazdığı her şeye ölçülü olduğu sürece saygı duyacaklarını belirterek ”Biz bu partide her türlü görevi yapmaya  ve bu dava için yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Eleştiriler her zaman açıktır,ancak partimizin belli başlı yürütme organları vardır, ve buralarda kendi aramızda sıkıntıları kardeşçe çözebiliriz. Oturduğum koltuk benim tapulu malım değil, biz buraya gelirken kapıdaki masada da görev verebilirsiniz , bundan gocunmayız dedik ve davamız uğruna parti ahlakı ve teşkilat yapısıyla kimseyi gocundurmadan bu görevimizi idare etmeye çalışıyoruz”dedi.

 

Partilerde her dönem ilçe yönetimleri için birilerinin aday olabileceği konuşulur yazılır.. Ve bu yönde ismi sivrilen isimlerin yakın çevresi gerek sosyal medyada, gerekse kamunun olduğu yerlerde mesnetsiz ve yakışık olmayan ve ispatı belgesi olmayan her türlü iftirada atılabilir bunlar her zaman olabilir diyen Ertuğrul Bodur ” İddialarda bulunan herkes ispatları varsa benimle Tv ekranlarında canlı yayında tartışabilir, varsa belgeleri ortada paylaşabilir. Alnımız açık ve edindiğimiz görevin bilinciyle yaşamaya devam ediyoruz. Çağrım şudur, sosyal medya üzerinden partimizi yıpratmaya çalışanların bu davaya zarar verdiklerini belirterek, gelin dertlerimiz sıkıntılarımız varsa çözelim.. Ama yoksa da sırf laf kalabalığı için partimizi küçük düşürmesinler, adayım diyenlerde çıksın açıklasınlar”dedi.

 

Partilerinde ego sahibi insanların yer almadığını herkesin kutlu davaya gönülden bağlı olduğunun altını çizen Ertuğrul Bodur ” İlçe yönetimi ve şahsım vekillerimiz,il yöneticilerimiz,genel merkezimiz, belediye başkanlarımız ile sürekli temas halindeyiz ve her çalışmayı koordinasyon içinde yürütmeye  çaba sarf ediyoruz”dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.