TARSUS GÜNDEM

TOLGA ARSLAN: ZAFERE İNANDIK YÜRÜYORUZ.!

TOLGA ARSLAN: ZAFERE İNANDIK YÜRÜYORUZ.!
196 views
20 Mayıs 2015 - 23:35

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Adayı Tolga ARSLAN Ergenekon mahallesinden yürüyerek Cetvel köprüsünde Tolga ARSLAN seçim irtibat bürosu açılışını gerçekleştirdi. Beraber Yürütenlerin değil,beraber zafere yürüyenlerin yoludur bizim yolumuz diye konuştu.

MHP Milletvekili Adayı Tolga ARSLAN; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin KOCAMAZ, Tarsus Belediye Başkanı Şevket CAN, MHP. Tarsus İlçe Başkanı Ertuğrul BODUR, MHP. Milletvekili Adayı Baki ŞİMŞEK, Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Ali Rıza GENÇ, Ülkücü İşçiler Dernek Başkanı, Hizmet-İş ve TÜRKAV Başkanı ile binlerce seveni ile birlikte 19 Mayıs gençlik yürüyüşü yaparak geldiği Cetvel köprü başı seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Şehitler Tepesi, Kırklarsırtı, Ergenekon ve Yeni Mahalle sokaklara indi; meşaleler, bayraklar ve davullar eşliğinde yürüdü. Kararlı, inanmış ve coşkulu binlerce kişi yürüyüş coşkusuna katıldı.

Seçim irtibat bürüso açılışında kurbanlar kesilip dualar edildikten sonra sırasıyla İlçe Başkanı, Milletvekili Adayları, Tarsus Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı konuşmalarını yaptıktan sonra havai fişekler eşliğinde büro açılışı gerçekleştirildi.

MHP. Milletvekili Adayı Tolga ARSLAN katılım gösteren protokolün bütün mensuplarına ve de katılıum gösteren vatandaşlaras milli ve manevi değerlerimizi samimiyetle savunmak, Türkiye’nin yanında durmak için Milliyetçi Hareket’e kucak açıyorsunuz diyerek teker teker emeklerinden, gayretlerinden dolayı teşekkür etti. Konuşmasında ARSLAN ‘’ Toplumsal huzur ve asayişimizi, çok ciddi ve ağır tehlikelerle karşı karşıyadır. Temiz siyaset, dürüst yönetim için Bizimle Yürü Tarsus; Dik baş, tok karın, mutlu yarın için Bizimle Yürü Mersin; vatana, millete ve geleceğinize sahip çıkmak için Bizimle Yürü Türkiye. Genel seçimler, büyük milletimizi tıpkı asırlar öncesinde olduğu gibi lider ülke Türkiye ülküsüne götürecek yolun başlangıcı olacaktır.’’

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.