TARSUS GÜNDEM

TARSUS CHP’Lİ GENÇLER BİR İLKİ YAPACAKLAR.!

TARSUS CHP’Lİ GENÇLER BİR İLKİ YAPACAKLAR.!
184 views
21 Ocak 2016 - 21:45

Tarsus Chp Gençlik Kolları Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor ve bağımsız çalışmayla İlçe olan  Tarsus’ta Gençlik Evini hayata geçiriyor.

 

Chp’nin Tarsus Gençlik Kolları başkanı Arda Yaşot ile birlikte eylem ve etkinliklerde Mersin genelinde ön plana çıkan gençlik örgütü çalışmalarına bir yenisini ekliyor.

 

Büyük illerde açılan Gençlik Evlerini ilçe bazında ilk defa hayata geçirileceği öğrenildi.

 

Konu hakkında düşüncelerini aldığımız Tarsus Gençlik Kolları Başkanı Arda Yaşot ” Gençliğin toparlanması ve yeniliklerle büyümesi için bugün bu kararı aldık, özveri ve maneviyat içinde aldığımız kararı gerçekleştireceğiz. Bu konuda CHP’li olan her bireyin desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Bu yol Kubilay’ların, Denizlerin milli mücadelesinin yoludur. Berkinlerin,Ali İsmaillerin, Abdoların anısında gençleri Tam Bağımsız Türkiye umuduyla 6 ok’un ışığına örgütlenmeye davet ediyoruz”dedi.

 

Ayrıca Arda Yaşot ”Gençlik Evinin var olması için, İlçe başkanı ALi İLK ile sürekli temas halinde olduklarını , gençlerin partiye kanalize olması için çok önemli bir proje olduğunu”  ifade etti.

 

Bu kararı alırken önce İlçe Başkanımız ile görüştük olurunu masaya yatırdık, sonra gençlerimizle örgütsel olarak fikir birliğine vardık ve bu yola çıktık diyen Arda Yaşot, Gençlik Evinin kurulması için kimseden özel bir bütçe talep etmeyeceğiz, sadece yapacağımız etkinliklerden masrafları çıkaracağız ”sözlerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.