TARSUS GÜNDEM

TARSU BÜYÜYOR TARSUS KAZANIYOR.

TARSU BÜYÜYOR TARSUS KAZANIYOR.
266 views
13 Haziran 2014 - 15:25

Tarsu AVM bünyesine yeni kattığı mağazalar ve gerçekleştirdiği etkinliklerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Açıldığı günden bugüne kadar Tarsus’a kattığı değerler, yerel değerlere verdiği önem, ünlü isimlerle gerçekleştirdiği etkinlikler ve Tarsus’a kattığı ilklerle adından sıkça söz ettiren Tarsu AVM, yeni açılan ve açılacak olan mağazalarla büyümeye devam ediyor.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ve Tarsus Ticaret Borsası’nın işbirliğe ile düzenlenen “Tarsus Ekonominin Yıldızları 2014” ödül töreninden “Tarsus’a Değer Katanlar” kategorisinde ödül alan Tarsu AVM, yeni açılan mağazalarıyla da adından söz ettiriyor.

Ulusal ve uluslar arası tüm spor markalarını çatısı altında toplayan 454m2’lik Euroshoes, ulusal ve uluslar arası ayakkabı markalarını Tarsus halkına sunan 820m2’lik Flo, 168m2’lik mağazasını büyüterek 365m2’lik bir büyümeye ulaşan Mavi mağazası, yemek alanında yeni bir heyecan yaratan Sarper Lahmacun ve Haribo şeker standı Tarsu’ya renk katarken önümüzdeki aylarda açılması planlanan yeni mağazaları ise merakla bekleniyor.

Giriş sayısı ve cirolarında hergün artış gösteren ve 530 kişiye istihdam sağlayan Tarsu AVM yeni başlayacak olduğu ve 50.-TL alışverişe bir çekiliş hakkı vereceği “2014 model Jeep Compass Hediye” kampanyasının hazırlıklarına ise hızla devam ediyor. Haziran ayı boyunca gerçekleşecek etkinlikler için www.tarsuavm.com.tr adresini ziyaret edebilir veya danışma standından bilgi alabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.