TARSUS GÜNDEM

GERÇEKLERİ UNUTAN, ACUNLA YAŞAYAN HALKIM.!

GERÇEKLERİ UNUTAN, ACUNLA YAŞAYAN HALKIM.!
203 views
28 Ağustos 2015 - 13:37

‘3. Dünya Savaşı’nda hangi silahların kullanılacağını bilmiyorum ama 4. Dünya Savaşı’nda taş ve sopalar olacağını biliyorum.’ Albert Einstein

ONLARIN GÖZÜNDE BİRER HAMAM BÖCEĞİ, BİRER KÖLE MİSALİYİZ. ÖYLE MİYİZ, YOKSA AKLEN, RUHEN, BEDENEN VE HER ANLAMDA DONANIP, GELİŞİP, ‘’BİRLEŞEREK’’, BİRER GERÇEK İNSAN OLDUĞUMUZU GÖSTERECEK MİYİZ? Bir mektup ve sonrası… Birçok yazımda ‘ÜST AKIL’ olarak kullandığım tabiri açıyorum ve sonumuzu anlatıyorum. İster uyu ister uyan, ister inan ister inanma. ‘ÜST AKIL’ 144 yıl önce ‘!KADERİMİZİ!’yazmış. YA BU ‘!kaderi!’ KIRACAĞIZ YA DA YOK OLACAĞIZ. Albert Pike’nin, Mazzini’ye ‘MEKTUBU’. Kâhin mi bu Albert Pike? Hayır değil. Kim mi? ‘TEK VE YENİ DÜNYA DÜZENİ’’NİN ‘!KURUCUSU!’. Öncesi yok mu? Tabi ki var. Üst akıl, yüzyıllardır vardı ve var. Amaçları, yöntemleri, örgütlenme şekilleri özetle şöyle; Dünya ekonomisini iki ailenin elinde tutmak, Dünya nüfusunu, nihai amaçları gerçekleştikten sonra, yaklaşık 500.000 milyon insan ile sınırlı tutmak, Nikola Tesla gibi dehaların, iyi niyetli buluşlarını (HAARPTA KULLANILAN TEKNOLOJİ VB.) ele geçirerek veya kendi bilim insanlarının buluşlarını kullanarak, insanlığa, beyinleri, ruhları ele geçirmek suretiyle, hükmetmek, insan sayısını azaltmak ve paraya başkasının hükmetmesini engellemek amacıyla insanlığı sürekli savaş halinde tutmak, değişik kanser türleri, aids ve benzeri hastalıkları üretip insanlığa yaymak, tedavilerini açıklamamak, hollywood yapımlarıyla, !STAR! yapılan şarkıcıları, değişik branşlardaki sporcuları kullanarak, Subliminal mesajlarla bilinçaltımıza amaçlarını işleyerek, HER ÜLKEDE SİYASETÇİLER SEÇEREK, PLANLARININ AKSAMASINI ENGELLEMEK VE BU SİYASETÇİLER ELİYLE TOPLUMLARIN İNANÇLARINI, FOLKLORİK, SOSYO-KÜLTÜREL ÖZELLİKLERİNİ YOK EDEREK,… Günümüzde, Globalleşme, Büyük Ortadoğu Projesi ve benzeri projelerle büyük ve ana projelerine/hedeflerine ulaşmaları için de şu anda önlerinde hiçbir engel bulunmamakta. 144 yıl önce kaleme alınan bu mektupta yazılı ilk iki safha tam olarak gerçekleşmiş ve sıra son safhaya gelmiştir. 3. Dünya Savaşı/ARMAGEDDON. MEKTUBUN ÖZETİNİ OKUYUN, YETİNMEYİN, KONUYU HER BOYUTUYLA ARAŞTIRIN, KOMPLO TEORİSİ Mİ, GERÇEK Mİ, SİZ KARAR VERİN VE HAYATINIZIN BUNDAN SONRASINA DA BUNA GÖRE YÖN VERİN.

“1. Dünya Savaşı, illuminatiye Rus Çarlığını yıkarak, bu ülkeyi ateistik komünizmin bir kalesi yapmak için gereklidir. Britanya ve Alman İmparatorluğu içindeki örgütümüz bu savaşı tetiklemeli, savaşın sonunda komünizm kurulmalı ve dinleri zayıflatmak amacıyla diğer hükümetleri yıkmakta kullanılmalıdır…”
“2. Dünya Savaşı, fasitler ve siyonistler arasındaki farklılıkların kışkırtılmasıyla tetiklenmelidir. Bu savaşın sonunda faşizm yıkılmalı ve siyonizm Filistin’de bağımsız bir İsrail Devleti kuracak kadar güçlenmelidir. Enternasyonal komünizm, savaştan Hristiyan Dünyasıyla denge içinde bir güç olarak çıkmalıdır ki ona çıkaracağımız son karışıklıkta ihtiyacımız olacak…”

“3. Dünya savaşı, siyonistlerle İslam Âlemi arasında illuminati ajanlığının sebep olacağı farklılıkların körüklenmesiyle tetiklenmeli. Bu savaş öyle bir savaş olmalı ki İslam ve siyonizm birbirini yiyerek yok etmeli. Bu arada diğer uluslar, fiziki, ahlaki, ruhsal, ekonomik yıkımlara sürüklenerek bölünmeli. Öyle bir sosyal kaos yaratılmalı ki herkes dinleri kanlı şiddetin temel sebebi olarak görmeli ve insanlar mutlak ateizme yönelmeli. Son olarak Luciferin saf ve mutlak doktrininin manifestosuyla Hristiyanlık ve ateizm de silinmeli…”

Yazımı ve beni boş verin de, Acun neler hazırlıyor, yeni formatlar var mı, bu sene ünlüler mi alır gönüllüler mi, futbol liginde kim şampiyon olacak, magazin dünyasında yeni haber var mı, kimin eli kimin cebinde, Hıncal Uluç Ağabey güzellik yarışmalarında halen jüri üyeliği yapıyor mu, yapmasa da artık ben yapsam olmaz mı (kim ne giyiyor yarışmalarında jürilik de olur!), kimin sesi daha güzel, ‘ennnn’ yarışmalarında durumlar ne, SİZ BANA BUNLARDAN HABER VERİN!

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.