TARSUS GÜNDEM

CHP TARSUS İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI İSTİFA ETTİ.

CHP TARSUS İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI İSTİFA ETTİ.
298 views
04 Kasım 2013 - 16:50

Yaklaşık 6 ay önce Mersin Chp İl Başkan Yardımcılığı görevini yürütürken Tarsus’a seçimle atanan Gençlik kolu başkanı K.Cihan Kezer gördüğü lüzum üzerine tüm yönetim kurulu ile birlikte istifa etti.

 

K.Cihan Kezer ; Yaptığı Açıklamada şunları kaydetti.

 

”Evet sevgili dostlar, değerli partililer bizler göreve geldiğimiz  günden bu zaman zarfına kadar bizlere verilmiş görevi en iyi şekilde yerine getirmiş olup, parti çalışmalarını gençlik olarak zirvede tutmayı başardık.

 

Gelişen siyasi olayların çoğunda İlçe Ana kademe başkanlığının arkasında durduk ve bundan sonrada durmaya devam edeceğiz.

 

Gerek aile içinde yaşanılan sağlık sorunları (kardeşim) Gerekse sürdürmekte olduğum mesleki yaşamımın gerilemesi , aldığım bu karara etkisinin  büyük olduğunu söylemekte yarar görüyorum.

 

Gençlik kolları olarak şeref ve onur içinde bu görevi üstlendiğimizi ve partimizi asla hiç bir koşulda zor duruma düşürmediğimizi herkesin bilmesini istiyorum.

Ben şahsım olarak Parti tüzüğümüzde bulunan 30 yaş sınırında bulunduğum Yerel ve Genel  seçimler arasında partimin, iç işleyişinde aksama olmaması için, bu görevimden  yeni yüzler ve gençlerin önünü açma düşüncesi ile ayrılıyorum.

Yaklaşan yerel seçimlerde partim adına çalışmalara devam edeceğim.

 

 

Saygılarımla..

K.Cihan Kezer

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.