TARSUS GÜNDEM

CAFE OĞUZ AYAŞ’TA HİZMETE GİRDİ

CAFE OĞUZ AYAŞ’TA HİZMETE GİRDİ
204 views
29 Mayıs 2016 - 18:32

Oğuz Kahvaltı Evi ve Cafe Mersin’in gözde yazlık beldesi  Ayaş’ta açıldı.

 

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini en kaliteli kahvaltı malzemeleri ile müşterilerine sunan Oğuz Cafe  kısa sürede Mersin halkının yoğun ilgisini görmeye başladı.

 

Ailelerin bireyleriyle birlikte gelip kahvaltılarını yapabildikleri, sonrasında güzel vakit geçirebilecekleri nezih bir ortam oluşturduklarını belirten İşletme Sahibi Oğuzcan İlk , İlk’leri her zaman hizmete sunarak halkımıza hizmet etmeye çalıştık.İşletmecilik konusunda deneyimimiz 50 yıla dayanıyor. Aileler gelip istedikleri rahatlığı burada bulabilirler. Özel hazırlanmış nargile sunumlarımızı közde pişmiş kahve ile birlikte deneyebilirler.  Eylül ayının sonuna kadar yaz sezonu olarak tamamı açık mekan konseptimizle hizmet vermeye devam edeceğiz.Müşterilerimize Mersin’in eşsiz tatlarını huzurlu bir ortamda kaliteli hizmetimizle sunmayı kendimize hedef yaptık, tüm halkımızı iş yerimize bekliyoruz,”dedi.

AS3

Oğuz Cafe ve Kahvaltı Evi Ayaş’ta Merdivenlikuyu sahili ve  Elaiussa Sebaste tarihi antik kentinin doyulmaz lezzetiyle 7/24  hizmet verecek.

 

Rezervasyon için 05356224933 nolu telefonla irtibata geçilebilir.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.