TARSUS GÜNDEM

BOMBA PATLIYOR.!!!!

BOMBA PATLIYOR.!!!!
276 views
29 Kasım 2013 - 19:49

MHP Eski İl Başkanı Mahmut Tat, bir grup CHP’liyle birlikte Ankara’ya gitti.

Bir süredir Mersin’de gizli olarak yürütülen görüşmelerde son nokta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte Ankara’da konulacak.

 

36 il başkanı geçecek mi?

 

MHP’nin, bir dönemin hızlı ülkücülerinden Mahmut Tat’ın önümüzdeki günlerde CHP’ye geçmesi bekleniyor. Dün özel bir araçla Ankara’ya gittiği öğrenilen Tat’ın Mersin’de yaptığı görüşmeler sonrası Ankara’da geçişin şartlarını görüşecekleri iddia edildi. Ankara yolunda Tat’a CHP eski İl Başkanlarından Özcan Yılmaz’la birlikte bir MHP’li ve bir CHP’li isim daha eşlik ettiği öğrenildi. Tat’la birlikte MHP genel merkezinin aday belirleme yöntemini beğenmeyen 36 ilin başkanını da CHP’ye geçeceği iddiaları arasında.

 

Adaylıklar nasıl belirlenecek?

 

MHP Genel Merkezi’nin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı atamasıyla Mersin MHP’de başlayan kriz daha da derinleşiyor. Eski İl Başkanı Mahmut Tat apar topar bir grup CHP’li ile Ankara’ya gitmesi kafaları iyice karıştırdı. Bir süredir Mersin’de gizli olarak CHP’lilerle görüşen Tat ve ekibinin CHP’ye geçmesi durumunda il ve ilçe belediye başkan adaylıklarının nasıl belirleneceği ise merak konusu oldu.

 
Chp bu atakla ERDEMLİ gibi MHP kalesinide fethedebilecek.!

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.