TARSUS GÜNDEM

BAŞBAKAN TARSUS’A GELİYOR …

BAŞBAKAN TARSUS’A GELİYOR …
199 views
09 Mayıs 2015 - 17:41

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran seçimleri öncesinde yurt gezilerini sürdürüyor. Davutoğlu, çalışmaları kapsamında 9 Mayıs Cumartesi günü Mersin’de olacak Ahmet Davutoğlu, halka hitaben konuşma yapacak.

Davutoğlu’nun Pazar günü de Tarsus’a geleceği öğrenildi. Partilerin seçim çalışmalarını yoğun tempo ile sürdürdüğü bir dönemde Genel Başkan ve aynı zamanda Başbakan olan Ahmet Davutoğlu’nun hem Mersin, hem de Tarsus ziyaretleriyle ilgili Ak Parti Mersin İl teşkilatı kamuoyuna yönelik hiçbir bildirimde bulunmadı.

Tarsus’ta sadece STK temsilcileri ve partili yöneticilerle yemekte buluşup, sohbet edeceği öğrenilen Başbakan Davutoğlu’nun vatandaşlara hitaben bir konuşma yapıp-yapmayacağı ise bilinmiyor.

Yapılacak yemekle ilgili kişi veya kurumların arandığı, katılımcıların ise T.C. kimlik numaralarının kayıt altına alındığı öğrenildi.

Başbakan’ın Mersin ve Tarsus programları öncesinde sosyal medyada tepki gösteren vatandaşlar ise, “AK Parti İl teşkilatının bizlerin oyuna ihtiyacı yok galiba!…

Başbakan Davutoğlu Tarsus’a geliyor duyuru yapılmıyor; Başbakan vatandaştan mı kaçırılıyor!” şeklinde tepki mesajlarına neden oluyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.