TARSUS GÜNDEM

BAŞARIR: KOCAMAZ YENİCE HALKINA AMBARGO KOYMAKTADIR

BAŞARIR: KOCAMAZ YENİCE HALKINA AMBARGO KOYMAKTADIR
236 views
27 Temmuz 2014 - 15:48

Tarsus’lu sevilen siyaset adamlarında Avukat Ali Mahir Başarır yaptığı  Yenice ziyareti sonrasında sert açıklamalarda bulundu ve Kocamaz’a çağrı yaptı.

Avukat Ali Mahir Başarır’ın Yenice’ye yaptığı bayram ziyaretinde karşılaştığımız  tablo son derece vahim bir durumun yaşandığını gözler önüne serdi.

Yenice beldesinde yaşayan vatandaşlar ile yolları ve çalışmaları yerinde inceleyen Başarır ” Bakınız burada ciddi bir hizmet sorunu var. Bu kadar önemli bir barış beldesine Kocamaz’ın uyguladığı hizmet ambargosu ne yazık ki vizdansızcadır. Burada ki halkın hizmet almak en temel hakkıdır. Neredeyse yollar kullanılmaz durumda vatandaş çaresizce kendi işlerini kendi yapıyor. Kocamaz seçilirsek barışı ve gelişen kent anlayışını hizmete sokacağız demişti.. Görüyoruz ki sadece seçim vaadlerinden öteye gidilmemiştir. Kocamaz’da eğer vicdan varsa buraya hizmet getirir ve bu beldenin kalkınması için çalışmalar yapar.

Başarır yaptığı konuşmanın devamında ”Sayın Kocamaz her seçim sonrasında kendisine oy vermeyen noktalarda hizmet götürmeyerek cezalandırıyor. Şimdi soruyorum bu anlayışla nasıl yöneticilik yapacaksınız ? beldede ciddi çöp ve alt yapı sıkıntıları var bunların derhal  çalışmalar ile düzenlenmesi gereklidir.” dedi.

fotoğraf (6)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.