TARSUS GÜNDEM

ALİ İLK’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ.!

ALİ İLK’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ.!
175 views
17 Kasım 2015 - 13:56

Tarsus Muhtarlar Derneği Başkanlığından Cumhuriyet Halk Partisi Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk’e geçmiş olsun ziyareti.

Geçen hafta yaşadığı sağlık sorunları dolayısıyla küçük bir operasyon geçiren ve bu hafta görevinin başına dönen İlçe Başkanı Ali İLk’e geçmiş olsun ziyaretleri sürüyor.

Tarsus Muhtarlar Derneği yönetim kurulunun parti ilçe başkanlığına gelerek Ali iLk’e geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Ziyaret sırasında kısa bir konuşma yapan Muhtarlar Odası
Başkanı Naci Güllü ”Ali İlk başkanımızın geçirmiş olduğu rahatsızlıktan doayı bugün burada bu ziyareti gerçekleştiriyor olmamız bizi üzmekle beraber yine kendisini eskisi gibi sağlıklı görmemizden de ne kadar mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. Ülkemizin olmazsa olmazları arasında yer alan Chp’nin buradaki başarılı başkanını ayrıca 1 Kasım seçimlerinde gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik ediyor, kentimize ve sorunlarımıza daha çok eğileceklerini düşünerek kendilerine teşekkür ediyor, tekrar geçmiş olsun diyorum” dedi.

Chp İlçe Başkanı Ali İlk ise yaptığı teşekkür konuşmasında ” Muhtarlar Odasına ziyaretlerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Bizler muhtarlarımızın sorunlarını meclis üyelerimizin nezninde Belediye Meclis toplantılarında her daim dile getirerek çözüm üretmeye çalışıyoruz, bu doğrultuda da her daim muhtarlarımızın yanında durmaya devam edeceğiz”dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.