TARSUS GÜNDEM

TARSUS’TA SOKAK EŞKIYALARI TERÖR ESTİRDİ.!

TARSUS’TA SOKAK EŞKIYALARI TERÖR ESTİRDİ.!
214 views
02 Ocak 2016 - 19:16

Dün gece Tarsus’ta meydana gelen olayda kimliği belirsiz kişilerce  sokakta rastgele havaya ateş edildi, şans eseri yaralanan olmadı.

Cumhuriyet Mahallesi 0909 sokakta akşam 21:00 saatlerinde meydana gelen ve 3 kişinin bağrışmaları ile başlayan daha sonra gece 01:30 Saatlerinde evlere rastgele ateş açılmasıyla son bulan olayda mahalleli korku dolu anlar yaşadı.

Havaya rastgele atılan kurşunların 2’sinin B.K adlı vatandaşın yaşadığı eve isabet etmesi de korku dolu anlar yaşanmasına neden oldu. Kurşunların isabet ettiği camın önünde yatağında uyku halinde olan evin genç kızı şans eseri yara almadan kurtulurken, polislerin eve gelip inceleme yapmasının ardından kurşunların saplandığı yer şok etti.

 

Camdan içeri giren kurşun, baza başlığı ,yorganı ,odada bulunan çamaşır dolabını delip duvara saplandığı görüldü. Evin genç kızı ise kendisini Allah’ın koruduğunu ifade etti.

 

Olay yerine gelen polis ekipleri  sokakta düşürülmüş 1 şarjör, 9 boş kovan ve evin içinden ise 1 mermi çekirdeği buldu, mahalle sakinlerinin 3 genç olduğu yönde beyan vermesi ve altlarında Veyaz Opel Vectra marka araçla olay yerinden hızla kaçtıklarını polise anlatmasından sonra polis ekipleri olayla ilgili soruşturmayı derinleştirdi.

Evlerinin içine 2 kurşun isabet eden aile, olay hakkında şüphelilerin bulunmasını isterken konu hakkında şikayetçi olduklarını da dile getirdiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.