TARSUS GÜNDEM

TARSUSLULARA AYIP EDEN ZEYNEP BASTIK,YİNE FALSO YAPTI

TARSUSLULARA AYIP EDEN ZEYNEP BASTIK,YİNE FALSO YAPTI
409 views
11 Kasım 2022 - 11:26

Tarsus Festivali kapsamında Tarsus’ta konser veren Zeynep Bastık, konseri bir anda durdurup yaşadığı izleyici tacizinden dolayı sahneyi terk etmiş ve bu konu geçen haftanın en çok takip edilen haberleri arasında yer almıştı.

Genç şarkıcıya tepkiler sürerken , Bu sefer Zeynep Bastık’la fotoğraf çektirmek isteyen hayranı aldığı cevapla şaşkına döndü.

Bir alışveriş merkezinde Zeynep Bastık’la karşılaşan bir kadın, fotoğraf çektirmek isteyince kendisini kovduğunu iddia etti. Yaşadıklarını bir video yayınlayarak anlatan genç kadın, “Benimle kaba şekilde konuştu, yardım ettiğimde de teşekkür etmedi” dedi.

İstanbul’da gittiği bir alışveriş merkezinde şarkıcı Zeynep Bastık’la karşılaşan bir kadın, fotorğaf çektirme isteğinin geri çevrildiğini ve ünlü ismin kendisine kötü davrandığını iddia etti.

“FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İSTEDİM KABUL ETMEDİ”

Sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak Zeynep Bastık’la yaşadıklarını anlatan genç kadın, “Gittim yanına tatlı tatlı, merhaba fotoğraf çekilebilir miyiz dedim, sonra elinde 2 parça kıyafet vardı ve dedi ki ‘şu an müsait değilim, alışveriş yapıyorum.’ Sonra ben dedim ki isterseniz ben elinizdekileri tutabilirim, sonra o da gerek yok dedi, ama böyle kaba söyledi” dedi.

Zeynep Bastık'la fotoğraf çektirmek isteyen hayranı aldığı cevapla şaşkına döndü

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.