TARSUS GÜNDEM

TARSUS AĞIZ DİŞ SAĞLIĞINDA GENÇ HEKİMLER GÜVEN VERİYOR.!

TARSUS AĞIZ DİŞ SAĞLIĞINDA GENÇ HEKİMLER GÜVEN VERİYOR.!
608 views
28 Mart 2015 - 18:35

Tarsus Ağız Diş Sağlığı Hastanesinde Genç doktorlar güven veriyor.

2014 yılında Sağlık Bakanlığının ciddi yatırımları arasında gösterilerek Tarsus halkının hizmetine açılan Ağız Diş sağlığı merkezi gün geçtikçe Tarsus’ta vatandaşa kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Gerek hastanenin işleyişi ve temizliği gerekse yönetim anlayışı ile ilkeli şekilde vatandaşın hizmetinde öncü olma yolunda ilerleyen Tarsus Diş Hastanesinde görev alan Diş Hekimleri, Dt.Özkan Kutay Çatlı ve Dt.Hüseyin Caner Akkoyunlu vatandaştan tam not almaya devam ediyor.

Vatandaşın sevgilisi haline gelen Dt.Özkan Kutay Çatlı ve Dt.Hüseyin Caner Akkoyunlu yaptıkları kısa açıklamada ”Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak hastalarımızın memnuniyeti her zaman ana ilkemiz olmuştur. Tedavi yöntemlerinde teknolojinin bütün gerekleri yerine getiren hastanemiz, bilimsellik ve güler yüzlülük ilkesiyle güvenlikten oda sorumlusuna, kayıt kabulünden Dt.’sne kadar vatandaşa vatandaş gibi hizmet vermeye devam ediyor.”sözlerini kullandılar.

Hastaneye tedavi için gelen hastalar ise ” Bu genç doktorların yaptığı diş taraması ve tedavisi sanki 40 yıllık doktorumuzmuş gibi güven hissettiriyor. Diş hekimleri tarafından Gülen yüzler ile karşılaşmak diş konusunda ön yargılarımız ortadan kaldırıyor, tedavileri ve ilgili oluşlarından dolayı kendilerine sonsuz teşekkür ediyoruz”dediler.

Ayrıca Tarsus Ağız Diş Sağlığı Merkezinin Vizyon, misyon ve hedeflerin uluslararası standartlarda hizmet vermeye kanıta dayalı verilerle sürekli iyileştirmeler yapmayı, öğrenen, organize ve güvenilir sağlık hizmeti sunan bir kuruluş olmayı hedeflediği aktarılırdı.

11081738_392490334265045_2081778920_n
TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.