TARSUS GÜNDEM

Ortak yayında ne kadar toplanacak ? Kimler katılacak ?

Ortak yayında ne kadar toplanacak ? Kimler katılacak ?
132 views
15 Şubat 2023 - 17:04

Deprem ortak yayın ne zaman bitecek? Ortak yayın ne demek, deprem ortak yayın konukları kim, ortak yayınında kimler var?

Ortak yayın ne zaman bitecek, deprem ortak yayın ne demek, deprem ortak yayın konukları kim? Maraş merkezli deprem tarihine yüreğinde derin yaralar açan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin yaşandığı bu günlerde tüm TV kanalları yardım için ortak yayında bir araya geliyor. 15 Şubat Çarşamba akşamı gerçekleşecek olan ortak yayının moderatörleri belli oldu. Peki, Deprem ortak yayın ne zaman bitecek? Ortak yayına kimler katılacak, hangi sanatçılar yer alacak?

Deprem ortak yayın ne zaman bitecek Ortak yayın ne demek, deprem ortak yayın konukları kim, ortak yayınında kimler var

Deprem felaketinde yaraları sarılmaya devam ederken, 15 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de tüm televizyon kanallarının bir araya gelmesiyle yardım gecesi yapılacak. Kahramanmaraş ve Hatay olmak üzere Adıyaman, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kilis’i etkileyen depremzedeler için Türkiye’nin tek yürek olacağı canlı yayın yapılacak. Nihat Hatipoğlu, Pelin Çift, Çağla Şıkel, Tümer Doğru, Nazlı Çelik, Acun Ilıcalı, Deniz Bayramoğlu, Didem Arslan Yılmaz moderatörlüğünde yapılacak ortak yayında sanat, iş ve spor dünyasının önde gelen isimleri ve halk depremzedelere destek olacak. Peki, Ortak yayında kimler var, ortak yayın konukları kim, deprem ortak yayını ne zaman bitecek ?

Ortak yayın ne zaman bitecek?

Çarşamba akşamı saat 20.00’de başlayacak “Türkiye Tek Yürek” yardım kampanyasında ATV, FOX, Kanal D, Kanal 7, Show TV, Star TV, TRT 1 ve TV 8’in sevilen dizi ve program yüzlerinin toplayacağı yardımlar, AFAD ve Kızılay’a bağışlanacak.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.