TARSUS GÜNDEM

Konutlarda sona doğru..

Konutlarda sona doğru..
282 views
12 Haziran 2020 - 20:26

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Kemalpaşa Mahallesi’nde inşa edilen Toplu Konutların tamamlanmasına yönelik seferberlik ilan etti.

Başkan Bozdoğan, belediye ve şirket çalışanı tüm inşaat mühendisi ve teknikerlerin bulunduğu toplantıda son talimatlarını verip, Toplu Konut inşaatının bir an önce tamamlanması için düğmeye bastı.

Çok yakında gerekli iç dizayn ve peyzaj çalışmalarının tamamlanacağını belirten Bozdoğan, ‘’tapu’’, ‘’örnek daire’’ ve ‘’kura/çekiliş’’ yöntemlerine dair yetkililerden bilgi alarak, pandemi sürecinin ardından başlayan ‘’normalleşme’’ dönemiyle birlikte Tarsus Belediyesi’nin tüm teknik kadrolarında seferberlik ilan ederek çalışmalara hız verdi.

Belediyenin kontrolünde, İmar Limitet Şirketi’nin sorumluğunda yapımı süren Toplu Konutların, kaba inşaatlarının büyük ölçüde tamamlanmasıyla birlikte iç bölümlerinin büyük bir titizlikle yapımının devam ettiğini ifade eden Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan; “Bir süredir umutla evlerine kavuşmayı bekleyen vatandaşlarımızın bu beklentisine cevap vermek için özenli ve hızlı şekilde işleri tamamlayıp onların sevincine ortak olacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Kaliteden ödün vermeden, vatandaşların huzurlu mutlu ve güvenli bir şekilde yaşam sürebilecekleri, gönül rahatlığı ile kullanabilecekleri yaşam alanlarını oluşturmak için gün saydıklarını belirten Başkan Bozdoğan, ”Üretim gücümüzü eski hizmet yeni hizmet diye ayırmadan vatandaşlarımızın yararına olan makul projeleri devam ettirme yönünde kararlığımızdan ödün vermeden gecemizi gündüzümüze katarak özveriyle çalışıyoruz, vatandaşlarımız biraz daha sabırlı olsunlar kendilerine evlerinin anahtarlarını teslim edeceğimiz günler çok yakında” şeklinde konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.