TARSUS GÜNDEM

KILIÇDAROĞLU’NA KURŞUN?

KILIÇDAROĞLU’NA KURŞUN?
264 views
08 Haziran 2016 - 16:00

CHP lideri Kılıçdaroğlu cenaze namazından sonra yapılan protestolar için basın toplantısı düzenledi.

‘Ben bunlara pabuç bırakmam’ diyen Kılıçdaroğlu, cenazede yanından geçen bir kişinin kendisine kurşun attığını da belirtti. Atılan kurşunu basın mensuplarına gösterdi.

 

Beni üzen nokta şu,  şehidimiz var cenaze namazı kıalcağız,  Ramazan ayındayız. Polis bizim polisimiz, şehit bizim şehidimiz. Bizim güvenliğimiz için canını feda eden polislere borcumuzu ödemeyelim mi? Şehit cenazelerine katılmak benim için namus borcudur.

 

 

“Cenaze namazına katılmayın, protesto edilirsiniz, yumurta atarlar. diyorlar ben bunlara pabuç bırakmam. Cemaate saygım var. Aralarına katılan 5 -6 kişi cemaati provake etmeye kalkıştı. Camide siyaset  yapılmaz.”

 

 

“BANA KURŞUN ATILDI”

 

 

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Namaz sonrası, sürekli bağıran bir kişi, benim önümden geçerken bir kurşunu bana atmıştır” dedi.

 

“Protokolün arkasında bulunan bir kişi yanıdan geçerken bana kurşun atmıştır.”

 

“Bu kişi eski umhurbaşkanının önünden, Başbakan’ın önünden, İçişleri Bakanı’nın önünden geçecek.  Benim önümden geçerken kurşun atacak.” olacak şey değil.”

 

Ben ülkemi seviyorum insanımı seviyorum onlar için öleceksem canımı feda ederim ama güvenlik ne yapıyor?  Bundan sonra kendi önlemimiz kendimiz alacağız.”

Bu ülke sahipsiz değil.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.