TARSUS GÜNDEM

İYİ OKU SAYIN BAŞKAN.!

İYİ OKU SAYIN BAŞKAN.!
183 views
05 Kasım 2015 - 21:34

Bugün gazetemizin internet sayfasında haberini yayınladığımız Danyal S.’isimli vatandaşın kendisini yakma girişimine ve akabinde konunun neden olduğu olaya dair basına ve kamu oyuna diye açıklamalarda bulunan Ak partinin ilçe başkanı Mehmet Yıldız sanki kendisine olay yeri inceleme düsturu takınarak kendince bizlere açıktan aba göstermeye çalışmıştır..

Ve haberin doğru olmadığı ve bunun yönetimsel açıdan asla değerlendirilmemesi gerektiğini ifade etmiş.

Evet sayın Mehmet Yıldız Size hodri meydan.!

Benim canlı yayında soracağım sorulara radyo ve televizyon ekranlarında dobra dobra hiç bir şeyden kaçınmadan sadece doğru olanı söylemeye var mısınız ?

Bakın sayın başkan partinizin başarısı diyorsunuz en son Tarsus’ta partiniz ne zaman 1. oldu ? Sizin en büyük başarınız kendinizi meclis üyeliğine yazdırmanız dır. Yoksa bu seçimde Mersin’de 1. Tarsus’ta 2. parti olmanız tamamıyla genel merkezin yürüttüğü politikanız dan dır.

Adam işten çıkarıldığı için partinizin önünde kendini yakmaya çalıştığına üzülmüyor ve hatta olayın varlığını ima eden haberimizi yalanlamıyor ama yönetiminizde yer alan birinin yeğeninin işe alındığına içerlenerek, konu hakkında gerilmiş vaziyette bir açıklama yapıyorsunuz?

Sayın başkan önce gerçek aynanızla yüz yüze bakın.! Ama hatalarınızı görünce sakın korkmayın ha….

Daha önce kaç kişiyi işten çıkarttırmak için emir vaki tavır takındınız? ? Devlet hastanesinde Mehmet Sarı adlı müdür ile neden kavga ettiniz? Sırf sizin işe alınacak dediğiniz kişiler yüzünden kocaman bu kentin en önemli makamlarında alın teri ile çalışan müdür yardımcısı ile karakolluk olmadınız mı? Bu mu başarı ? Bu mu vatandaşı provakasyona itmek?

Sayın başkan siz vatandaşın ekmeği ile oynamayı iş edinmişsiniz.!

Haydi size hodri meydan kimin yeğenini işe aldırdınız açıklayın… Kendinizden ve parti yönetiminizden bu kadar eminseniz bekliyoruz..

Basın açıklamanızda ”Şahsımıza ve partimize mal edilmek istenen bu olay ve iftira atan bu gibi kişiler
hakkında gerekli inceleme başlatılmış olup gerekli çalışmaları yapacağız demişsiniz” sizde korkan sizin gibi olsun sayın başkan.!

Hodri Meydan.!

Şimdiye kadar kaç tane haberimizi yalanla ya bildiniz ?

Bakınız benim ve gazetelerimizin kimseye veremeyeceği hesap yoktur. Basın savcımızda bizim üst denetim kurulumuzdur gidin haberimizi şikayet edin…

Ama önce Yönetiminizde hukukçular varya onlara da danışın sorun.

Daha bugün sabah partinize gelip İŞKUR başvurusunu soran üyenize yedekte bile değilsiniz diyen, İŞKUR’u halkın yararına değilde partinizin oy çıkarları için neden kullandığınızı ve hatta işe ihtiyacı olan kendi partilileri dahi işe neden aldırmadığını açıklayın.

Yolunuz hakka düşmüşken bunu da açıklayın.!

Bizim bildiğimiz İşkur sizden metre ilerde… Yoksa sizin parti binanıza bu vatandaşlar yanlış adres olarak mı giriyor?

Haberimize konu olan arkadaşımızı işe tekrar aldıracaksan- ız biz elimizden geleni yapmaya hazırız.! Nasıl başkalarını kolayca işe aldırdığınız gibi bunu da başaracağınızdan eminiz..

Bakın genç çocuk bugün kendini yakmaya çalıştı içiniz acımadı mı?

İnsanların gururları ile oynamak bu kadar kolay mı?

Dinimizde kitabımızda böyle bir şeyin doğruluğu yazıyor mu ?

Yüce Allah yukarı da sizin doğrunuzu da eğrinizi de görüyor, bakın öte dünyada kaldıramayacağınız günahlara alet olmayın.

Unutmadan tekrar hatırlatayım buna benzer bir olayı kamuoyuna taşımıştık sizde o şahsı hemen işe almıştınız…. Basına gönderdiğiniz yazı hakkında kendinizi yalancı durumuna düşürdünüz.! Bunu da ilk defa görüyoruz sayenizde..

Neyse sayın başkan kol kırılır yel içinde kalır diye düşünecek olursanız bizi bu sözün içinde kendinize yakın görmeyin. Ekmeği ile oynadığınız vatandaş için yerine getirin..

Bu arada açık ifade ederim ki, defalarca mail yolu ve telefon ile partideki yetkililerinize iletmiş olduğumuz gibi şahsınızdan bize ne mail yoluyla ulaşın haber gönderin nede iletişim kurun.! Siz o partiden gitmediğiniz sürece ne size nede partinize gazetelerimizde yer vermeyeceğiz.!

Defalarca yazdık ama birinde utanma olsa mail göndermez.!

Canlı yayına ne zaman çıkıyoruz ?

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.