TARSUS GÜNDEM

İSMET AYDIN OKUSUN!

İSMET AYDIN OKUSUN!
2.982 views
29 Ocak 2023 - 15:45

Tarsus Belediye Bayan Basketbol takımının bugün Fenerbahçe ile yaptığı ve kazandığı maçın ardından yapılan haberimize siyasi ve etik olmayan yorumlarla saldırıda bulunan şahsın bilmediği gerçeği adım adım anlatıyoruz. Hem de devletin resmi kanalı TRT’nin yayınıyla..

Sayın İsmet Aydın buyurun okuyun..

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Tarsus Belediyesi bu sezondan itibaren Adana ASKİ adıyla mücadele edecek.

Yapılan genel kurulda Tarsus Belediyesi Spor Kulübü’ne bağlı profesyonel kadın basketbol takımının devredilmesi kararı alındı.

Yapılan görüşmelerin ardından Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi’ne devredilen takım, artık Adana ASKİ adıyla ligde yer alacak.

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Yeni Büyükşehir Yasası’yla gelirleri azaldığı için bazı alanlarda küçülmeye gittiklerini, bu nedenle profesyonel takımı devretmek zorunda kaldıklarını söyledi.

Tarsus Belediyesi Spor Kulübü’ne bağlık birçok amatör branşın faaliyetlerini sürdürdüğünü anlatan Can, amatör sporlara en iyi katkıyı sunmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

HABERİN LİNKİ: https://www.trtspor.com.tr/haber/basketbol/kadinlar-basketbol-ligi/tarsus-belediyesinin-adi-degisti-73518.html

GELELİM İSMET AYDIN VE BENZERİ ADAMLARIN YAPTIĞI YORUMLARA.

Gazete sahibimizin Tarsus Belediyesi’nde çalışması vasfıyla her belediye haberinde saldırı yaparak emeği üzerinden ithamlarda bulunan şahısların ahlak ve terbiye kuralları içerisinde yaşamaya davet ediyoruz. Eğer gazete sahibimiz ve benzer durumda çalışan tüm emekçiler hakkında ithamlar var ise hırsızlık ve benzer mukayeseler var ise sayın İsmet Aydın denilen şahsı , yorum yaparak değil mahkemeye giderek şikayette bulunmasını bekliyoruz.  Boş atıp lafıyla siyaset üretmeye çalışan  bu muhteremin 2019 yerel seçimlerinin ardından takındığı tavrın ilk olmadığını görüyor ve üzülüyoruz. Seçimler gelir geçer,sandık kurulur halk istediğini koltuğa oturtup 5 yıl görev verir gerisini yine halk bilir. Bir gazete manşetinden emekçilere saldırmanızdan utanın.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.