TARSUS GÜNDEM

Tarsus İdman Yurdu’nun borçları için 10 yıllık serüvene göz gezdirin,sonra başkanı suçlarsınız.

Tarsus İdman Yurdu’nun borçları için 10 yıllık serüvene göz gezdirin,sonra başkanı suçlarsınız.
474 views
09 Ağustos 2020 - 17:06

Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü 100 yıla yakın tarihiyle bu ülkenin en güzide takımlarının başında geliyor. Borçlarına da bakınca çoğu kulüpten iyi konumda. Alt yapıdan ,profesyonel takıma kadar tesis sorunu yok

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ın takıma katmak istediği anlamda 100.yıla yakışacaktır. Düşündükleri ,yapmak istedikleri güzel bir planlama ile amaca ulaşabilir. Birileri güzel tesisler yapmış ancak, kulüp asansör takım olmaktan ileri gidememiş. Bu konuda Bozdoğan’ın planlamasını iyi okumak lazım

Bir yaygaradır koparılıyor. Adamcağız ne yapsın. Sanki borçları Bozdoğan yapmış. Tavsiyemdir: Tarsus İdman Yurdu’nun  10 yıllık serüvenine bakın, bugün yaratılan borçlar nereden geliyor ?

Bakınız; Mustafa Şendağ yönetimine şans verildi olmadı. Musa Atay bayrağı devir aldı, takım play-off’lara giderken koronavirüs süreci patladı. Federasyonun kararı ile fikirler sekteye uğradı, her ne kadar finansal düzelme doğru işlemese de takım belki de üst lige çıkmak için bir şans yakalamıştı kulüpten kim bir lira çaldıysa , bu kulüpten kim kendine sermaye ürettiyse, kim borçlarını sıfırladıysa, bu kulüpten kim siyasi malzeme peşine koştuysa Allah kahreylesin.


Ama hayatında bir kez futbol maçı izlemeyenler çıkıp Tarsus İdman Yurdu üzerinden Haluk Bozdoğan’a kin gütmesin. Futbol ve yönetimi sisteme bağlıdır, yapamayacaksanız, üstesinden gelemeyecekseniz ve her şeyi Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan yapacaksa yönetimlere de başkanlara da gerek yok.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.