SON DAKİKA

TARSUS GÜNDEM

Karantina ‘Torpili’ mi? Yurt Dışından Gelen Kafileden Ayrılan Güzide Sofi Sosyal Medyanın Gündeminde

Fransa’dan dönen ve karantina altına alınan yolcuların bulunduğu otobüs polis tarafından durduruldu ve bir yolcu araçtan indirildi. Diğer yolcular bu duruma tepki gösterdi. Otobüsten indirilen genç kadının KKTC Sivil Havacılık Dairesi Müdürü Mustafa Sofi ‘nin kızı Güzide Sofi olduğu belirtildi. Sofi’nin “Kızım transit olarak ülkesine geliyordu. Otobüsten alınarak transit olarak Kıbrıs’a gönderildi” dediği aktarılırken, İçişleri Bakanı Soylu transit uygulamasının olmadığını ifade etti ve “sorumlular tespit edilip gereği yerine getirilecektir” dedi. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı. 

Otobüsün önü polislerce kesildi ve bir kadın yolcu araçtan indirildi. Bu anlar otobüste bulunan bir yolcu tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Diğer yolcular bu duruma tepki gösterdi.

İşte o anlar

KKTC Sivil Havacılık Dairesi Müdürü’nün Kızına Karantina Torpili

Karantina ‘Torpili’ mi? Yurt Dışından Gelen Kafileden Ayrılan Güzide Sofi Sosyal Medyanın Gündeminde Fransa’dan dönen ve karantina altına alınan yolcuların bulunduğu otobüs polis tarafından durduruldu ve bir yolcu araçtan indirildi. Diğer yolcular bu duruma tepki gösterdi. Otobüsten indirilen genç kadının KKTC Sivil Havacılık Dairesi Müdürü Mustafa Sofi ‘nin kızı Güzide Sofi olduğu belirtildi. Sofi’nin “Kızım transit olarak ülkesine geliyordu. […]

18 Mart 2020 'da eklendi ve 18 views kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ