SON DAKİKA

TARSUS GÜNDEM

Mersin CHP İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma töreni sırasında kimliği belirlenemeyen 70 yaşındaki bir kişi kalp krizi geçirdi. Bu sırada partililer ile bayramlaşan CHP Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı şahsa kalp masajı yaparak hayata döndürdü.

 

Akdeniz İlçesi Çankaya Mahallesi’nde bulunanCHP İl Başkanlığı önünde düzenlenen bayramlaşma törenine katılan CHP Mersin Milletvekili Prof.Dr. Aytuğ Atıcı, partililerle bayramlaştığı sırada, yoğun kalabalıktan etkilenen bir partili yere yığıldı. Durumu gören Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, nefes alamayan ve kalp krizi geçirdiği anlaşılan şahsa ilk müdahaleyi yaptı. Şahsa bir süre kalp masajı yapan Atıcı, bu sırada sağlık ekiplerine haber verilmesini istedi. 112 ekiplerinin gelmesiyle Mersin Devlet Hastanesi’ne kaldırılan şahsın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

CHP’Lİ VEKİL HAYAT KURTARDI.

Mersin CHP İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma töreni sırasında kimliği belirlenemeyen 70 yaşındaki bir kişi kalp krizi geçirdi. Bu sırada partililer ile bayramlaşan CHP Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı şahsa kalp masajı yaparak hayata döndürdü.   Akdeniz İlçesi Çankaya Mahallesi’nde bulunanCHP İl Başkanlığı önünde düzenlenen bayramlaşma törenine katılan CHP Mersin Milletvekili Prof.Dr. Aytuğ Atıcı, partililerle bayramlaştığı sırada, yoğun […]

18 Ekim 2013 'da eklendi ve 14 views kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ