TARSUS GÜNDEM

EGEMEN BAĞIŞ TARSUS’A GELİYOR

EGEMEN BAĞIŞ TARSUS’A GELİYOR
145 views
20 Ocak 2017 - 22:00

Akil Gençler Platformu Tarsus Şube Başkanı Musa Kakun ,Eski Bakan Egemen Bağış’ın katılacağı törenle,  İlçe binalarının açılışını yapacaklarını ifade etti.

 

Yaklaşık 2 yıl önce kurulan, Türkiye geneli 70 ve yurtdışında başta İngiltere olmak üzere 10 ülkede temsilciliği bulunan Akil Gençler Platformu, örgütlü yapılanmaya Tarsus’ta da devam ediyor.

Tarsus’ta tanınmış Genç siyasetçi ve İş Adamlarından Musa Kakun’un Tarsus İlçe Başkanlığına atanmasının ardından merak uyandıran Akil Gençler Platformu üye kayıtlarına da başladığı öğrenildi.

 

Akil Gençler Platformu olarak Tarsus’ta 4 temel amaçla çalışacaklarını dile getiren Başkan  Musa Kakun , bunların, toplumun tüm katmanlarının din, can, mal ve sosyal hayatlarının daha iyi ikame edilmesini sağlamak, toplumun adalet, özgürlük ve kardeşlik gibi ortak unsurlarını hep ön planda tutarak hareket etmek, farklılıklara ve farklı düşüncelere her zaman yer vermek ve saygı duymak ve siyasetle ilgili fakat siyaset üstü gelişmeleri okumak olduğunu ifade etti.

 

Avrupa Birliği ve Devlet Eski Bakanı, Başmüzakereci ve 22, 23, 24. Dönem İstanbul Milletvekili Egemen Bağış’ın katılımı ile açılacak olan İlçe binalarının herkese açık olduğunu dile getiren Kakun ” Tanışmak için tüm halkımızı bekliyoruz”dedi.

 

Açılış 21 Ocak günü saat: 12:30’da Uzay Apartmanından bulunan Platform yerleşkesinde  yapılacak.

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.