TARSUS GÜNDEM

CHP’Lİ VEKİL,GÜNDEM DIŞI MI KALDI ?

CHP’Lİ VEKİL,GÜNDEM DIŞI MI KALDI ?
217 views
24 Temmuz 2014 - 9:33

Daha önce gazetelerimiz aracılığıyla Eski Kent Konseyi Başkanı Nuri Özdemir ve Chp Mersin İl Başkanı Faruk Akar’ın 1 yıl önce dile getirdiği ve ciddi eleştiriler yaptığı Teyfik Sırrı Gür Stadyumu ile ilgili gelişmeler hakkında, yine Chp’nin vekili tam 1 yıl sonra gündemi meclise taşıyarak büyük hayal kırıklığı yarattı.

Yaklaşık 1  yıl önce yapmış olduğumuz ve kamuoyunun bilgisine sunduğumuz haberleri CHP Mersin Milletvekili Vahap Seçer şimdi gündeme taşımaya ve üzerinden siyaset yapmaya başladı ifade edildi.

Özellikle Mersin’de yaşayan partili Vatandaşların ‘’Bu konu 1 yıl önce protesto edilmiş, CHP’nin üst yöneticileri açıklama yapmış  ve konu Ankara’ya kadar uzamış ve ciddi tartışmalar yaşanmıştı. Sayın vekil Ankara’da 1 yıldır bu konu hakkında bir açıklama gereği neden duymamıştır ? Şimdi bu girişimleri neden yapıyor? Mersin’i sahipsiz bırakıp daha sonra üzerinden siyaset yapmak hak değil İhanettir. Bakınız sadece bu Teyfik Sırrı Gür Stadyumu değil, Tarsus-Kazanlı ve Bölgesel Havaalanı projelerinin durumu hakkında da bu vekil daha yeni açıklama yaptı. Şimdi soruyoru, bu partinin üst düzey yöneticileri bu vekile hiçbir bilgi vermiyor mu ? Yada vekilin burada bıraktığı danışmanlar yerel gazete okumuyor mu ? Bu kadar bilinçsiz  gündemi 1 yıl öncesinden takip eden bir vekil olabilir mi  ? ’’dediler.

Bizlerde bu vesile ile sayın vekilin gazetelerimizi iyi okumasını veya iyi okutmasını önererek bu şekilde gündemi sıcak tutacağını ve siyaseti 1 yıl geriden takip etmemesi gerektiğini  düşündüğümüzü belirtiriz.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.