TARSUS GÜNDEM

CHP’DEN TERÖR AÇIKLAMASI

CHP’DEN TERÖR AÇIKLAMASI
143 views
08 Haziran 2016 - 12:44

CHP Tarsus İlçe  Başkanı Ali İlk, İstanbul Vezneciler ve Mardin Midyat Emniyet Müdürlüğüne yapılan terör saldırısına ilişkin, “Dün Çevik kuvvet polislerimizi taşıyan servis aracına yönelik terör saldırısını , bugünde Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğüne yapılan saldırıları lanetliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Ali İlk , yaptığı yazılı açıklamada, 2 gündür kamu güvenliğine tehdit oluşturan  terör saldırılarını lanetlediğini belirterek, “Barış ve kardeşliğin ayı olan Ramazan ayında düzenlenen bu terör saldırıları, güvenli bir Türkiye uğruna üstüne düşen sorumluluğu kararlılıkla yerine getiren emniyet teşkilatımızı hedef almıştır.” ifadesini kullandı.

CHP Tarsus  İlçe  Başkanı Ali İLK, açıklamasında şunları kaydetti:

“Güvenlik güçlerimizle toplumsal huzurumuza da yönelen bu saldırının arkasındaki karanlık güçler, mevcut iktidarın her türlü beceriksizliğine rağmen, milletimizin teröre karşı gösterdiği ortak dayanışmasıyla yok olacaktır. Bu duygularla alçak saldırılarda şehit olan polis ve sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Şehitlerimizin ailelerine, sevenlerine, Emniyet Genel Müdürlüğüne ve tüm milletimize başsağlığı dileklerimi iletiyorum.”

HABER:CİHAN KEZER

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.