TARSUS GÜNDEM

BOĞULMA MI, CİNAYET Mİ ?

BOĞULMA MI, CİNAYET Mİ ?
174 views
08 Ağustos 2016 - 11:18

Tarsus ilçesi Berdan Barajı tesislerine giden yol üzerinde bulunan DSİ sulama kanalının içinde ayağına taş bağlanmış şekilde erkek cesedi bulundu.

Alınan bilgiye göre, Devlet Parkından Berdan Barajı tesislerine giden yol üzerinde bulunan DSİ sulama kanalında bir ceset gören vatandaşlar durumu Emniyet birimlerine bildirdiler.

Olay yerine gelen Polis ekipleri, çevrede araştırma yapmaya başladı.

Kesilen su içinde ters şekilde duran cesedin, ilk incelemede erkek bir şahsa ait olduğu tespit edildi. Cesedin ayaklarına taş bağlandığı görüldü.

Mersin İtfaiyesi ekipleri tarafından sudan çıkarılan erkek cesedinin 2 Ay önce ortadan kaybolduğu ifade edilen S.A’ya ait olduğu öğrenildi.

Olayın intihar mı, yoksa cinayet mi olduğu yönünde de geniş çaplı araştırma başlatan polis ekipleri, suda bulunan kişinin kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için , cesedi Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderdi.

Gazetemize ulaşan S.B’nın kız kardeşi S.A’da dün akşam Demirkapı’da bulunan evlerine Cinayet Büro ekiplerinin geldiğini ve cesedin ağabeylerine ait olup olmadıklarını sordukları , suda ölü olarak bulunan kişinin üzerinde bulunan kıyafetlerin ve görüntüsünün ağabeyleri olabilecegini soylediklerini ancak polisin kimlik bilgileri baska birinr ait olduğunu soylemesi uzerine
, teşhisin yapılabilmesi için Adana Adli Tıp kurumuna giderek teşhis yapacaklarını da dile getiren S.A, bu yaşanan olayın boğulma olmayabileceğini dile getirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.