TARSUS GÜNDEM

AKİL GENÇLER PLATFORMU TARSUS’TA KURULDU

AKİL GENÇLER PLATFORMU TARSUS’TA KURULDU
188 views
21 Ocak 2017 - 15:31

Tarsus Akil Gençler Platformu İlçe Binası Eski Bakan Baş müzakereci Egemen Bağış ve Akil Gençler Platformu Genel Başkanı Delil Ateş’in  Katıldığı Törenle Açıldı.

 

 

İlçe Başkanlığına  Musa Kakun’un getirildiği Oluşumun Açılış etkinliğine Tarsus Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri ve Ak Parti içinde uzun yıllardır siyaset yapan isimler katıldı.

 

Yarenlik Alanı girişinde karşılanan Egemen Bağış,  çarşı esnafıyla da merhabalaşıp  hayırlı işler dilerken, Daha sonra Uzay Apartmanında ki Akil Gençler Platformu  Tarsus Şubesine geçti.

 

Açılış konuşmasını yapan Tarsus Şube Başkanı Musa Kakun ” Bugün burada açılışımızı onurlandıran sayın bakanımıza, genel başkanımıza,üyelerimize ve dostlarımıza teşekkür ediyorum.”dedi.

 

Amaçlarının geniş kitlelere ulaşarak Akil Gençler Platformunun ne yapmak istediğini anlatmak olduğunu dile getiren Kakun ” Birlik içerisinde yolumuza yürüyoruz”dedi.

 

Daha sonra söz alan Eski bakan Baş müzakereci Egemen Bağış ” Bugün son derece açık bir siyasetin ortaya koyduğu sistemi halkımızında destekleyeceğini biliyoruz. Dün  gece saatlerinde Yüce Gazi meclisimiz  tarihi bir karar vererek yüzünü Millete çeviren kararı sayın Cumhurbaşkanımıza gönderdi.  Burada atılacak imzalar sonrası YSK’da gerekli çalışmaları yaparak  referandum için tarihini açıklayacaktır”dedi

 

 

Başkanlığı  ve 15 Temmuz sürecinde gençlerin ne kadar dik durduğunu her gittikleri yerde anlattıklarını aktaran  Egemen Bağış, Gençlerimizin 15 Temmuz’da ne kadar sağlam durduğunu herkes gördü. Şimdi yapacak çok işimiz var. Burada öncelikle Musa Kardeşimize ve Delil başkanımıza teşekkür ediyor, İlçe başkanlık Binasının hayırlı olmasını diliyorum”dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından derneğin açılışına katkı sunan isimlere ve  Ak Partili Belediye Meclis Üyelerine  Egemen Bağış tarafından plaket verildi.

 

 

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.